Newsletter
Registrace k odběru aktualit a slev:
Facebook
Staňte se našimi přáteli na Facebooku a získejte jako první exkluzivní slevy.

[CNW:Counter]

O nás

Kontakt

Agentura a Jazyková škola Studyline
Pražská 7/5
460 01 Liberec 1
Tel: 48000 2345
Mobil: 603 520 002
E-mail: liberec@studyline.cz
www.studyline-lbc.cz

 

Profil společnosti

Agentura Studyline byla založena v roce 1998 a patří k největším poskytovatelům jazykového vzdělávání v libereckém regionu. Našim klientům nabízíme široké spektrum služeb v té nejvyšší kvalitě, od jazykových kurzů pro veřejnost, přes individuální kurzy, firemní výuku, kurzy pro děti a studenty, překlady, tlumočení až po všechny typy studijních a pracovních pobytů v zahraničí.

Pečeť kvality

Naše lektory si pečlivě vybíráme a ověřujeme jejich vzdělání, metodiku a přípravu na jednotlivé hodiny. Všichni mají za sebou pedagogické vzdělání, zkušenosti a dlouhodobé pobyty v zahraničí. Nejdůležitější článek v naší společnosti je klient. Každého zákazníka bereme individuálně, snažíme se pochopit jeho potřeby a doporučit mu takové služby, se kterými bude spokojen a které splní jeho očekávání.

 

Celoroční slevy

- Věrnostní sleva 5% pro stále klienty
- Věrnostní sleva+ 10% pokud automaticky přestupujete do dalšího semestru.
- Přiveď kamaráda 5% sleva pro příbuzné a přátele nebo vyplacení provize.
- Studentská sleva 10% při nástupu do běžícího kurzu od 1.října nebo 1.března.
- Množstevní sleva 10% sleva při současném objednání dvou a více kurzů.
- Dárkové balení Pokud chcete dát kurz jako dárek, dostanete jej v krásném dárkovém balení se slovníčkem, psací soupravou a sešitem.

Jazykový kurz - nejlepší dárek k Vánocům, Valentýnovi, narozeninám, svátku, výročí nebo prostě jen tak

Vánoce 2

Nic neupevní váš vztah tolik, jako společné aktivity. Jazykovým kurzem darujte vašemu partnerovi úspěch, sebevědomí a lepší uplatnění. Vyberte si individuální jazykovou výuky pro dva studenty za cenu lekce pro jednoho studenta nebo získejte k vybraným skupinovým kurzům 1 + 1 místo zdarma. Na požádání Vám rádi vypracujeme nezávaznou nabídku.

S výběrem nejvhodnější varianty Vám rádi pomůžeme, nezávazný dotaz můžete podat e-mailem, telefonicky nebo formou nezávazného formuláře zde.

Získejte odměnu spokojeného klienta

Meeting 6

Byli jste s našimi službami spokojeni? Udělte nám pozitivní hodnocení na některém z vyhledávacích portálů Google nebo Seznam a jako odměnu si můžete odečíst slevu Kč 300,- z jakéhokoli našeho produktu včetně učebnic. Stačí kliknout na některý z následujících odkazů GOOGLE a SEZNAM, doplnit hodnocení a poté si vyžádat slevu.

Žádost o slevu můžete podat e-mailem, telefonicky nebo formou poptávkového formuláře zde.

 

informace dotazy Pošli dotaz 

Zkušenosti našich
klientů

Jazykovou školu Studyline pro naše zaměstnance pořádala kurzy podnikové němčiny v úrovních A1 a B1. Lektorky byly na výuku vždy dobře připravené a studenti pod jejich vedením dosahovali výborných výsledků. Poskytovatel byl vždy schopen pružně reagovat na naše aktuální potřeby.
Petra Šulcová - CiS SYSTEMS s.r.o.

S jazykovou školou Studyline spolupracujeme v rámci zajištění jazykové výuky zaměstnanců Krajského úřadu se zaměřením na pojmosloví EU. Spolupráce probíhá na velmi dobré úrovni, veškeré naše požadavky jsou vstřícně a flexibilně řešeny. Výuka probíhá k plné spokojenosti studentů.
Ing. Andrea Faltusová – Liberecký Kraj

Lektor Jazykové školy Studyline docházel za mnou do ordinace, dohodnuté termíny vždy platily a výuka probíhala přesně tak, aby se disproporce mého jazyka co nejrychleji odstranily. Celkově mne v jazykových schopnostech velmi posunul.
Mgr. Pavel Bajnárek – rehabilitace

Zdravím vás ze Sydney, vše probíhá jako po másle, ubytování je v pořádku, ve škole jsem v pokročilé úrovní. Jsem úplně nadšený ze všech těch možností, slev a pomoci co mi zda vaše agentura může nabídnout. Získal jsem práci u cateringové společnosti, stadionech ve vip boxech a bankety na radnici.
Petr Svoboda – student z Austrálie

Všem, kteří nemají odvahu začít s jazykem, doporučuji navštívit kurz v této jazykové škole. Výuka probíhá v malém počtu lidí a přestože jsme věkově rozdílná skupina, vyučující lektorka vždy bere ohled na každého jednotlivce. Výuka jazyka je opravdu na vysoké úrovni.
Dagmar Pokorná

S přístupem učitelů a kvalitou výuky jsem nadmíru spokojen, proto mohu jen doporučit.
Robert Jansta

Kvalitní učitelé, příjemní zaměstnanci a nabídka občerstvení - velká spokojenost.
Zdena Lišková

Perfektní přístup lektora, ochotný personál. Děkuji a doporučuji!
Claudia Love Fashion

Spolehlivá škola, snaha o otevření kurzu i pri menším poctu zájemcu, kvalitní vyučující, vstřícné jednání, přizpůsobení se přání zákazníka při organizaci rozvrhu, možnost rozložení školného, zajímavé slevy, dobra dostupnost.
Oxana Shamanina

Kontakt
an image
Pražská 7/5
Liberec 1
Tel: 480 002 345
Mobil: 603 520 002
Skype: info.lbc liberec@studyline.cz