Kariéra
Staňte se součástí našeho profesionálního týmu!
Hledáme lektory a překladatele

Nabízíme zajímavé uplatnění, finanční ohodnocení a práci ve skvělém týmu všem, kteří ovládají některý z cizích jazyků na dostatečné úrovni pro jazykovou výuku nebo překlady.

Kromě lektorů a překladatelů světových jazyků jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština a další hledáme též spolupracovníky, kteří ovládají alespoň částečně některý z exotických a méně žádaných jazyků jako je japonština, čínština, norština, švédština, finština, chorvatština a další.

Hledáme obchodní zástupce
Jste komunikativní s příjemným vystupováním? Nabízíme přivýdělek formou provizí z prodeje firemní jazykové výuky, kurzů pro veřejnost, studijních pobytů v zahraničí a dalších služeb. Zajistíme vám zaškolení, dostatečné množství propagačních materiálů, databáze klientů a veškeré technické vybavení.
Hledáme zájemce pro otevření samostatné pobočky
Pocházíte z Jablonce nad Nisou, České Lípy, Turnova nebo dalších měst Libereckého kraje a máte zkušenosti s výukou jazyků? Osamostatněte se a staňte se vedoucím samostatné pobočky Agentury a jazykové školy Studyline ve vašem regionu. Nabízíme pokrytí nákladů na propagaci a vybavení učeben, zaškolení a zajímavé finanční ohodnocení.
V případě zájmu o některou z uvedených pozic nám prosím zašlete životopis s aktuálními kontakty a jednou fotografií na e-mail liberec@studyline.cz nebo nás navštivte osobně v naší jazykové škole v Liberci.

Zajímají vás další informace?

Pošlete dotaz