O naší jazykové škole
Agentura Studyline byla založena v roce 1998 a patří k největším poskytovatelům jazykového vzdělávání v libereckém regionu. Našim klientům nabízíme široké spektrum služeb v té nejvyšší kvalitě, od jazykových kurzů pro veřejnost, přes individuální kurzy, firemní výuku, kurzy pro děti a studenty, překlady, tlumočení až po všechny typy studijních a pracovních pobytů v zahraničí.
praktické využití v reálných situacích
rozšíření
slovní zásoby
zlepšení
plynulosti projevu
Naši lektoři

Naše lektory si pečlivě vybíráme a ověřujeme jejich vzdělání, metodiku a přípravu na jednotlivé hodiny. Všichni mají za sebou pedagogické vzdělání, zkušenosti a dlouhodobé pobyty v zahraničí. Nejdůležitější článek v naší společnosti je klient. Každého zákazníka bereme individuálně, snažíme se pochopit jeho potřeby a doporučit mu takové služby, se kterými bude spokojen a které splní jeho očekávání.

 

Chcete u nás pracovat? Klikněte zde.

Celoroční slevy
  • Věrnostní sleva       5% pro stálé klienty
  • Věrnostní sleva+     10% pokud automaticky přestupujete do dalšího semestru.
  • Přiveď kamaráda     5% sleva pro příbuzné a přátele nebo vyplacení provize.
  • Studentská sleva     10% při nástupu do běžícího kurzu od 1.října nebo 1.března.
  • Množstevní sleva     10% sleva při současném objednání dvou a více kurzů.
  • Dárkové balení       Pokud chcete dát kurz jako dárek, dostanete jej v krásném dárkovém balení se slovníčkem, psací soupravou a sešitem.
Jazykový kurz - nejlepší dárek k narozeninám, svátku či výročí
Stále přemýšlíte nad dárkem k narozeninám, svátku nebo výročí? Jazykovým vzděláním darujete úspěch, širší možnosti uplatnění a lepší finanční ohodnocení.
Více

Získejte odměnu spokojeného klienta
Byli jste s našimi službami spokojeni? Udělte nám pozitivní hodnocení na některém z vyhledávacích portálů Google nebo Seznam a jako odměnu si můžete odečíst slevu Kč 300,- z jakéhokoli našeho produktu včetně učebnic. Stačí kliknout na některý z následujících odkazů GOOGLE a SEZNAM, doplnit hodnocení a poté si vyžádat slevu.

Žádost o slevu můžete podat e-mailem, telefonicky nebo formou poptávkového formuláře zde.

Zajímají vás další informace?

Pošlete dotaz